Spiritualism iFokus

Spiritualism

Etikett: vägledning
Läst 984 ggr
tin-tin68
0

Vad ska vi enklast göra!

Min dotter har besök hemma hos sig.En dag då hon duschade så knackade det på badrumsdörren hon blev rädd och sökte igenom lägenheten ingen där.En annan dag började badkars ploppen svänga av och av.Nu så hörde hon hur någon la sig i hennes säng och hon sa då ifrån att hon inte ville detta då för en ljusstake i golvet sen så började ploppen i badrummet också svänga. Tydligen så är det någon som inte gillar att hon säger i från. Hur gör vi nu då?Ett medium har varken hon eller jag råd med just nu!

tin-tin68
0
#1

Ingen som har det blekaste aning. Jag själv har svårt då jag inte kan kanalisera.

Jane-Lyzell
0
#2

Tror med på hennes egen enerig(aura) som orsakar detta och då räddslan sätter in!! kan inte känna någon andlig aktivitet!Flört

Sajtvärd på spiritualism.ifokus.  Min hemsida  www.lyztran.com   "Jag Är"

tin-tin68
0
#3

#2 Tack för svaret Jane.  Jag ska be en bekant till mig som är medial åka dit och känna men det kan säkert vara som du säger hon är väldigt rädd. Det började här hemma men här har vi ju besök till och från.

Jane-Lyzell
0
#4

3 Lycka tillGlad

Sajtvärd på spiritualism.ifokus.  Min hemsida  www.lyztran.com   "Jag Är"

Hellas
0
#5

Hur har det gått för din dotter?

//Hellas

Medarbetare på http://spiritualism.ifokus.se/