# God Morgon 13/1...
Author: chik

God Morgon på er där ute i Etern...

Vill ju bara önska er alla en trevlig dag, med vad ni nu är o gör...

![](http://elitportalen.se/emma_samuelsson/files/2010/01/smile.jpg)

## Comment 1
Author: Maggan71

\*skrattar högt\* Underbar bild!

God morgon!! Gör en snabb inloggning från jobbet... \*ler\*

Ha en härlig dag! En dag fylld av glädje och tillfredsställelse!

## Comment 2
Author: [Borttaget]

God morgon!

Vilken härlig bild Chik!

Idag är det tjugondag knut och julen ska ut.

Ha en bra dag.

_"Nu är glada julen slut, slut, slut  
julegranen kastas ut, ut, ut  
men till nästa år igen  
kommer han vår gamle vän  
för det har han lovat._

## Comment 3
Author: Elpida

God morgon!

Ja Chik, nu har jag smajlat idag![Glad](http://medialt.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad").

Inget särkskilt på schemat idag, ska meditera över en ny symbol ikväll..och skicka lite healing.

Önskar er en finfin torsdag!

## Comment 4
Author: Skogshumblan

God morgon!

Chic hur har du lyckats fota mig utan att jag märkte det?

Två nätter med stök och dålig sömn är inte att rekomendera.

## Comment 5
Author: Indiania

Godmorgon!

Har redan dragit på mungiporna av din smittande bild Chik! ![Skrattande](http://medialt.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande")

Önskar er alla en härlig torsdag! ![Flört](http://medialt.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif "Flört")

## Comment 6
Author: Hellas

Underbar bild och underbart väder idag, kan det bli bättre!

Kram alla

## Comment 7
Author: [Borttaget]

Härlig bild!

Är så jättefint väder! Har gått en underbar strandrunda med vovvan. solen lyste o det gnistrade i snön,hörde vågor som slog,härligt!

nu raskt tillbaks till jobb.

Ha en härlig dag på er.

kram

## Comment 8
Author: alexandra09

hahaha vilken bild!![Skrattande](http://medialt.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande") störtskön. Önskar också er alla en underbar dag! Själv sitter jag på min praktikplats och tar det lugnt ett tag. Min sista dag idag![Rynkar på näsan](http://medialt.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-frown.gif "Rynkar på näsan") Har varit här nu i 20 veckor...Lite presenter har jag fått och gett. Lite fika har jag ordnat med också! \*mums\* Redan smakat. Blir en omgång igen efter lunch, för det finns fika kvar![Tungan ute](http://medialt.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-tongue-out.gif "Tungan ute")

Kram!

## Comment 9
Author: Jane-Lyzell

God middag en sådan underbar dag - solen stålar och snön gnistrar som diamanter![Skrattande](http://medialt.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande") Idag startar jag min fysiska cirkel igen - härligt!![Glad](http://medialt.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

Ha en bra dag alla!

kram Jane

## Comment 10
Author: Jane-Lyzell

8 gillar din nic bild - så vacker:-)))

## Comment 11
Author: [Borttaget]

God solig eftemiddag snart, här är det sol fast det är -20 fy bubblan där rök vår promenad idag ![Obestämd](http://medialt.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-undecided.gif "Obestämd")![Flört](http://medialt.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif "Flört")

Jag har just haft en kanalisering och den kändes mycket bra för oss båda ![Flört](http://medialt.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif "Flört")

Vilken härlig bild på den lille Chik ![Glad](http://medialt.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

## Comment 12
Author: alexandra09

#10 tack![Glad](http://medialt.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

## Comment 13
Author: JustMe08

God kväll alla fina!

Först magsjuka och sedan 2 dygns migrän, jo ja tackar jag...Men nu börjar jag bli pigg igen![Glad](http://medialt.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

Ha en godis kväll alla därute i landet!![Kyss](http://medialt.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-kiss.gif "Kyss")

## Comment 14
Author: [Borttaget]

God kvällis på er..hoppas dagen har varit bra trots migrän och annat..ha en riktigt skön kväll!:)

## Comment 15
Author: Pagan

Yes I have Chik![Skrattande](http://medialt.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande")

Lite sol över oss oxå i eftermiddags, underbart. Mera mera!

#13 låter inget trevligt alls, stort KRYA på DIG!

## Comment 16
Author: JustMe08

Tack tack!![Glad](http://medialt.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

## Comment 17
Author: Skogshumblan

Nr 16 krya på dig!

God kväll hoppas jag ni har i stugor och vrår.

Är just hemkommen från mitt första ju jutsu pass. Aj vad jag har mörat min kropp men smärta är en högre form av njutning säger min make;)

## Comment 18
Author: [Borttaget]

Gokvällen!

Har börjat jobba igen så ta det inte personligt om jag inte kikar in var dag......

Lycka till Jane med din cirkel.....önskar dig allt gott![Kyss](http://medialt.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-kiss.gif "Kyss") nu bär det av på nytt![Flört](http://medialt.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif "Flört").

Natti natti till er alla o önskar er en fin kväll eller en god nattsömn!

## Comment 19
Author: Jane-Lyzell

18 tack![Kyss](http://medialt.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-kiss.gif "Kyss")
